Nechty Aurora: kórejský trend manikúry, ktorý zvádza

Manikúra bola vždy spôsob, ako vyjadriť svoju osobnosť a štýl. Fanúšikovia nechtového umenia neustále hľadajú nové trendy, aby svojim nechtom dodali jedinečný nádych. Dnes s vami hovoríme o manikúre, ktorá má v Južnej Kórei obrovský úspech: nechty polárnej žiary. Originálny, farebný a hypnotizujúci výtvor, ktorý neprestáva otáčať hlavou. Zistite všetko, čo je potrebné vedieť o tomto trende z Ázie, o použitej technike a o tom, ako si ju osvojiť doma!

Čo sú aurora nechty?

THE aurora nechty, známe aj ako fosforová manikúra alebo severská manikúra, sú inšpirované slávnou polárnou žiarou. Krása týchto prírodných javov fascinovala kórejské ženy a viedla ich k vytvoreniu manikúry, ktorá napodobňovala tieto trblietavé, dúhové farby. Tento trend obsahuje množstvo jasných, žiarivých a meniacich sa odtieňov na nechtoch, ktoré vytvárajú dojem, že vidíte skutočnú polárnu žiaru.

Prečo také šialenstvo po nechtoch polárnej žiary v Južnej Kórei?

Ako už bolo spomenuté, polárna žiara predstavuje tajomný a podmanivý aspekt prírody. Symbolizujú tiež formu úniku, snov a romantizmu. Kórejské ženy si osvojili tento trend, aby unikli z každodenného života a cestovali cez meniace sa odtiene farieb na nechtoch.

Krajina nechtového umenia

Južná Kórea je tiež uznávaná ako vedúca krajina v oblasti nechtového umenia. Kórejské ženy obľubujú najmä originálnu, nekonvenčnú a umeleckú manikúru. Napríklad si všimneme rastúci úspech nálepiek na nechty, tieto malé nálepky špeciálne navrhnuté tak, aby mrknutím oka ozdobili naše nechty: kvety, šperky, perly… pre každého je niečo! Nechty Aurora sú súčasťou tejto línie a prinášajú novú nuanciu do dlhej histórie nechtového umenia v Kórei.

Ako si vyrobiť aurora nechty doma?

Ak chcete získať manikúru, ktorá vyzerá ako polárna žiara, je potrebných niekoľko krokov.

Základné produkty

Najprv musíte mať niekoľko konkrétnych produktov:

– Ochranný základ pre vaše nechty
– Priehľadný lak
– jemné, jemne dúhové metalické pigmenty (dostupné v špecializovaných predajniach alebo na internete)
– Jemný štetec na nanášanie pigmentov
– Vrchný náter, ktorý všetko zafixuje a ochráni

Kroky, ktoré treba nasledovať

  1. Začnite nanesením ochranného základného náteru na nechty, aby ste ich ochránili a pripravili pôdu. Nechajte uschnúť.
  2. Potom naneste vrstvu transparentného laku, aby ste získali priľnavú podporu pre pigmenty. Nechajte znova zaschnúť.
  3. Použite jemný štetec a kovové pigmenty na vytvorenie vašej polárnej žiary. Jemne nanášajte pigmenty poklepaním na materiál a vytvorte prechody podľa požadovaných odtieňov. Striedajte farby, aby ste vytvorili trblietavý efekt.
  4. Dokončite vrstvou vrchného laku, aby ste všetko uzavreli a zabezpečili, že vaša manikúra vydrží dlho.

Nájdite inšpiráciu v trendových variáciách

Holografické a chrómové

Ak ste fanúšikom lesklých holografických efektov, prečo sa nerozhodnúť pre metalické chrómové pigmenty? V tejto kategórii sú obľúbené najmä ružové zlato, striebro alebo dokonca zlaté odtiene. Získate ultra lesklé nechty z každého uhla!

Krátke alebo dlhé nechty

Nechty Aurora sa hodia ku všetkým druhom dĺžok nechtov, či už prirodzených alebo falošných. Fanúšikovia nechtového umenia si ich môžu prispôsobiť svojim želaniam: ak uprednostňujete diskrétnejší štýl, rozhodnite sa pre manikúru s krátkymi nechtami s pastelovými a dúhovými odtieňmi. Ak naopak chcete upútať pozornosť, zvoľte dlhšie nechty a lesklé pigmenty.

Dotyk fantázie

Nechty Aurora sa tiež hodia fantázii: pridajte napríklad trblietky pre magický efekt alebo prečo nie nálepky na nechty na prispôsobenie vašej manikúry? Pre fanúšikov originálnych a farebných výtvorov sú možnosti nekonečné!

Nechty Aurora vás zviedli svojou tajomnou, očarujúcou a žiarivou stránkou. Tento kórejský trend ponúka jedinečný a podmanivý štýl hraním s farebnými prechodmi a svetelnými efektmi. Tak už viac neváhajte, nechajte sa zlákať touto technikou a vytvorte si doma originálnu manikúru, ktorá spôsobí senzáciu!

Photo of author
A propos de l'auteur, Alexander Mičko

Vous êtes ici : Domovská stránka » Životný štýl » Nechty Aurora: kórejský trend manikúry, ktorý zvádza